Yin - Odkazy 5

Egypt v Africe je jednou z nejlidnatějších zemí kontinentu, která se vyznačuje značně nevyrovnanou hustotou osídlení, kdy je většina obyvatel soustředěna v pásu úrodné půdy při březích Nilu, zatímco většinu území pokrývají nehostinné pouště. Egypt je proslulý svými historickými, díky pouštnímu klimatu dobře zachovanými, památkami. Mezi nejproslulejší egyptské památky patří pyramidy a Sfinga. Egyptským územím prochází Suezský průplav, který spojuje Středozemní moře s Indickým oceánem.

Antispam je hrdina - Boj proti spamu je na stránkách Antispam.xf.cz pojat vážně i s humorem. Vedle humorné části, která s nadsázkou vyzdvihuje hrdinné úsilí antispam týmu, zde najdete i praktické rady na téma spam.

Tunisko - letní ráj je v letních měsících častou prázdninovou destinací českých turistů.

Finanční poradce - Trh finančních produktů je nepřehledný a málokdo se v něm orientuje natolik, aby si uměl z jednotlivých produktů vybrat pro něj nejvýhodnější.

Hypotéka - hypoteční úvěr je finančním produktem, jehož správný výběr ovlivní zásadním způsobem vaši finanční situaci v následujících letech.

Přestavba auta na zkapalněný plyn LPG v regionu Plzeň a výběr z palety možností pro různé typy vozidel.

Strukturovaný životopis a jeho vzor k inspiraci pro použití bývá mnohdy klíčovým prvkem, podle kterého posuzuje budoucí zaměstnavatel uchazeče o nově vzniklé pracovní místo.

Úvěr spotřebitelský, hypoteční je forma dočasného postoupení finančních prostředků nebo zboží.

Refinancování hypotéky přináší změnu podmínek a může rodinnému rozpočtu ušetřit až desetitisíce korun ročně.

Elektřina a plyn Plzeň zásobují domácnost energiemi za přijatelné ceny. Ceny elektrické energie i plynu jsme stlačili na minimum.

Yin odkazy 2 3 4 5 6

© 2007